Doprava zdarma pri nákupe nad 599 € po celom Slovensku, s kódom EXTRA5 zľava 5% pri objednávke nad 799 €

Viac ako 6000 produktov priamo od výrobcu

Máte 50 dní na vrátenie tovaru

Doprava zdarma už od 599 €

Filtre

Vešiaky

Množstvo
49 €
34 €
-30%
Najnižšia cena za posledných 30 dní je
34 €
Množstvo
Množstvo
49 €
44 €
-10%
Najnižšia cena za posledných 30 dní je
44 €
Množstvo
Množstvo
59 €
41 €
-30%
Najnižšia cena za posledných 30 dní je
41 €
Množstvo
Množstvo
59 €
41 €
-30%
Najnižšia cena za posledných 30 dní je
41 €
Množstvo

Elegantné a praktické vešiaky do predsiene

Vešiaky v predsieni alebo v šatni výrazne zvyšujú funkčnosť interiéru. Sú nevyhnutné vo vstupnom priestore. Umožňujú odložiť vrchné oblečenie, kabelky a pod. Pri montáži na stenu nezaberú veľa miesta, takže dobre poslúžia aj vo veľmi malej miestnosti. V našom internetovom obchode nájdete modely rôznych štýlov, veľkostí a farieb. Nástenné a stojace vešiaky ponúkame za atraktívne ceny.

Vešiaky do predsiene sú vyrobené z odolných materiálov odolných voči poškodeniu. Umožnia vám optimálne usporiadať halu. Ponúkame biele modely, prírodné farby dreva, sivé, čierne a mnohé iné. Ľahko ich zladíte s dekorom vstupného priestoru. Široký výber predsieňového nábytku nájdete na stránke nášho internetového obchodu. Odporúčame vám pozrieť si celý náš sortiment.

Moderný nábytok do predsiene

Vešiak na šaty je jednoduchý kus nábytku na špeciálne úlohy. Uľahčuje udržiavanie poriadku v miestnosti. Stačí zladiť vhodné zrkadlo a skrinku alebo poličku na topánky. Nábytok vo svetlých farbách priestor opticky presvetlí a zväčší. Vešiaky na vrchné oblečenie sú vyrobené z pevných materiálov odolných voči mechanickému poškodeniu.

Na stránke e-shopu predstavujeme funkčné vešiaky, medzi ktoré patria:

  • moderné nástenné vešiaky
  • vešiaky s policou
  • drevené vešiaky
  • klasické vešiaky na vrchné oblečenie

Štýlové a lacné vešiaky – len na Mebline.sk

Povinným prvkom vybavenia haly je vešiak. Bez ohľadu na štýl aranžovania, ktorý si vyberiete, nájdete funkčný model, ktorý zodpovedá súčasným trendom interiérového dizajnu. Vešiaky odporúčame aj v zostave s ďalšími prvkami, ako je botník, šatníková skriňa, polica či predsieňová komoda. Pozrite si celú ponuku na Mebline.sk teraz!

Zariaďujete elegantný vstupný priestor alebo praktickú šatňu vedľa spálne? V našej kolekcii nájdete lacné vešiaky do predsiene, vyznačujúce sa starostlivým spracovaním a moderným dizajnom. Ponúkame aj výhodný splátkový predaj. Máte nejaké otázky? Odporúčame vám kontaktovať tím e-shopu Mebline.sk!

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek Mebline, získajte len tie najdôležitejšie informácie spolu so zľavovým kódom na nákup!