Doprava zdarma pri nákupe nad 599 € po celom Slovensku, s kódom EXTRA5 zľava 5% pri objednávke nad 799 €

Viac ako 6000 produktov priamo od výrobcu

Máte 50 dní na vrátenie tovaru

Doprava zdarma už od 599 €

Filtre

Kúpeľňa

Moderná kúpeľňa

Kúpeľňa – bez ohľadu na jej veľkosť – môže fungovať ako exkluzívne domáce kúpele, ak zvolíme správny nábytok a doplnky. Na vytvorenie jedinečného priestoru na relax často stačí trocha nápaditosti, elegantné kúpeľňové doplnky a vonné sviečky. Moderná kúpeľňa je taká, ktorá uľahčí uponáhľanú rannú rutinu a poskytne pohodlné podmienky na večerný relaxačný kúpeľ. V našom internetovom obchode Mebline.sk nájdete tie najmódnejšie kolekcie nábytku za rozumné ceny.

Ponúkame kompletné vybavenie kúpeľní, ktoré zahŕňa nielen skrinky, ale aj zrkadlá, umývadlá, umývadlové batérie a mnoho iného. Ak potrebujete zariadiť malý interiér, do ktorého potrebujete umiestniť všetky potrebné veci, pozrite sa na kolekciu SLIM - mimoriadne štýlovú, nastaviteľnú a pohodlnú na každodenné používanie. Môžete si kúpiť hotovú zostavu alebo zostaviť vlastnú podľa vašich individuálnych preferencií (a špecifickosti miestnosti). Nábytkové zostavy SLIM, LUPO a SLIDO majú všetko, čo má dobré vybavenie modernej kúpeľne mať - originálny dizajn a plnú funkčnosť.

Nájdete tu kúpeľňový nábytok v bielom vysokom lesku, skrinky v prírodnej farbe dreva, moduly na kovových rámoch, závesný nábytok, ktorý uľahčuje údržbu, či lesklé skrinky s čiernymi čelami. Pestrý výber kolekcií a farebných variantov uľahčuje zladenie produktov do vašej kúpeľne. Odporúčame vám pozrieť si celý náš sortiment a ak máte akékoľvek otázky, sme vám k dispozícii. Pozývame vás!

Funkčný kúpeľňový nábytok

Moderná alebo klasická kúpeľňa si vyžaduje vhodnú úpravu. Kvalitné doplnky, ako je umývadlo, sprcha, vaňa, vodovodné batérie a osvetľovacie prvky, vám umožnia bodovať „i“ aranžmánu. na vytvorenie elegantného dizajnu miestnosti nemusíte minúť veľa peňazí, bez ohľadu na jej veľkosť. Zaujímavou ponukou nášho e-shopu je nábytok HILL v odtieni krásny zlatý dub, ktorý vytvára atmosféru útulnosti a tepla. Pre kontrast sú skrinky vybavené čiernymi kovovými rámami, čo im dodáva loftový štýl.

Biela zostava, akou je závesný nábytok LUPO MAX, skvele poslúži v tmavej kúpeľni bez okna. Svetlé čelá a korpusy opticky presvetlia interiér a police poskytnú dostatok miesta na odkladanie hygienických potrieb, uterákov, čistiacich prostriedkov a pod. Vyberať môžeme z umývadiel v rôznych farbách, ale aj umývadlové batérie, sifóny, šetriace energiu LED osvetlenie a mnoho iného.

Medzi mnohými rôznymi ponukami Mebline.sk nájdete:

  • moderné kolekcie kúpeľňového nábytku
  • závesné kúpeľňové skrinky
  • stojace kúpeľňové skrinky
  • biely kúpeľňový nábytok
  • umývadlové skrinky
  • kúpeľňové umývadlá v rôznych farbách, veľkostiach a tvaroch
  • kúpeľňové doplnky vrátane umývadlových žľabov, sprchových kútov a umývadlových batérií

Lacná kúpeľňa – len na Mebline.sk

LED zrkadlo s osvetleným rámom alebo policou sa bude skvele vynímať v modernej kúpeľni. Praktickým riešením sú aj kúpeľňové skrinky so zrkadlovým čelom a LED bodovým osvetlením (napr. kompaktný model LUPO). Všetok kúpeľňový nábytok, vrátane stĺpikov a umývadlových skriniek dostupný v prezentovaných kolekciách, je extrémne nastaviteľný, nie príliš hlboký a zároveň priestranný. Bez problémov zapadnú aj do malého interiéru.

Industriálne, klasické, škandinávske alebo možno očarujúce? Na Mebline.sk nájdete lacný kúpeľňový nábytok, ktorý vydrží roky vďaka použitiu odolných materiálov odolných voči poškodeniu. Navyše ponúkame praktický splátkový predaj, ktorý môže urýchliť realizáciu vášho sna o krásnej kúpeľni. Niekoľko aranžmánových inšpirácií nájdete na Mebline.sk. Pozrite si naše kolekcie a nájdite lacný nábytok s vynikajúcim dizajnom.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek Mebline, získajte len tie najdôležitejšie informácie spolu so zľavovým kódom na nákup!