Doprava zdarma pri nákupe nad 599 € po celom Slovensku, s kódom EXTRA5 zľava 5% pri objednávke nad 799 €

Viac ako 6000 produktov priamo od výrobcu

Máte 50 dní na vrátenie tovaru

Doprava zdarma už od 599 €

Filtre

Moderná kancelária za málo peňazí

Kancelária, či už doma alebo vonku, je miestom, kde mnohí z nás trávia veľa času počas dňa. Na zabezpečenie optimálnych pracovných podmienok by ste sa mali starať o svoje fyzické a duševné pohodlie. Dôležitú úlohu tu zohráva ergonomický nábytok a praktické doplnky. Dôležité je tiež navodiť tú správnu atmosféru vo vnútri. Miestnosť nemôže byť ohromujúca, napríklad príliš veľkým množstvom predmetov. Oplatí sa investovať aj do pohodlnej police a skrinky na dokumenty, knihy a firemné materiály. Všetko, čo potrebujete pre kanceláriu, nájdete na stránke Mebline.sk. Pozývame vás!

Funkčný kontajner na šikovné predmety sa bude hodiť aj v kancelárii. Dá sa umiestniť pod pracovný stôl, čím šetrí miesto v miestnosti. Jedným z návrhov nášho e-shopu je kolekcia MALTA, ktorá obsahuje šatníkové skrine, skrine, police a regály v rôznych veľkostiach, čo vám umožní dokonale zladiť nábytok so špecifickosťou interiéru. Stôl je základným prvkom pracovného priestoru. V kolekcii MALTA nájdete elegantný model s komodou a skrinkami. Ďalšie nápady na štýlovú kanceláriu uvádzame na Mebline.sk.

Štýlová domáca pracovňa, pracovňa, open space

Kancelária je predovšetkým písací stôl a v našom sortimente nájdete obrovský výber tohto typu nábytku. Príkladom je písací stôl LYKKE v škandinávskom štýle, moderný písací stôl CARA v arktickej bielej a módny model OLIER s kovovým rámom. Na svoje si tu prídu aj milovníci klasiky. Za zmienku stojí okrem iného: jedinečný písací stôl PRESTI vo farbe orech a čierna. Frézovaná predná časť dodáva charakter. Súčasťou tejto kolekcie sú aj dizajnové šatníkové skrine, police, presklené vitríny a komody.

Stôl s nastaviteľnou výškou hornej časti dobre poslúži v štúdiu. Ide o ideálnu možnosť pre ľudí, ktorí pri dlhých hodinách práce uprednostňujú zmenu polôh a napríklad preferujú prácu v stoji. Písací stôl MOON má pevné kovové nohy s elektronickým nastavením výšky. Tento model vyzerá fantasticky a zároveň zaručuje plnú funkčnosť.

Medzi mnohými rôznymi ponukami Mebline.sk nájdete:

  • kolekcie moderného kancelárskeho nábytku
  • nastaviteľné kancelárske stoly v rôznych štýloch
  • kontajnery na kolieskach
  • otočné stoličky
  • kancelárske stoličky
  • lavice a konferenčné stolíky
  • kancelárske police
  • komody so skrinkami a zásuvkami do kancelárie
  • kancelárske vitríny so sklom
  • kancelárske skrine

Lacné kancelárske vybavenie - iba na Mebline.sk

V kancelárii skladujeme množstvo vecí vrátane dokumentov, zakladačov, kníh, suvenírov, diplomov a zarámovaných fotografií. Preto sa budú hodiť police – môže to byť knižnica, nástenná polica alebo nadstavec na pracovný stôl. V domácej pracovni si väčšinou môžete dovoliť trochu viac voľnosti pri aranžovaní, a to ako pri výbere farieb, tak aj pri doplnkoch. Perfektné bude mäkké ušiak, kde sa môžete ponoriť do čítania. Modely v rôznych štýloch a farbách nájdete na našom e-shope.

Zariaďujete si kanceláriu doma alebo v externom sídle firmy? U nás nakúpite lacno kancelársky nábytok, ktorý zaručuje najvyšší komfort práce. Medzi mnohými ponukami nájdete písacie stoly a stoly vyrobené z pevných materiálov, ktoré si zachovávajú svoj dokonalý vzhľad po celé roky. Modely LANDRO, MOON, CEZAR alebo PRESTI vám pomôžu vytvoriť pracovisko na mieru bez ohľadu na veľkosť miestnosti. Pozývame vás nakupovať na Mebline.sk!

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek Mebline, získajte len tie najdôležitejšie informácie spolu so zľavovým kódom na nákup!