Doprava zdarma pri nákupe nad 599 € po celom Slovensku, s kódom EXTRA5 zľava 5% pri objednávke nad 799 €

Viac ako 6000 produktov priamo od výrobcu

Máte 50 dní na vrátenie tovaru

Doprava zdarma už od 599 €

Filtre

Výsledok 1 - 6 z 6

Rošty do postele

Funkčné rámy postelí

Rám je základným prvkom vybavenia spálne. Matrac na ňom spočíva, preto by mal byť vyrobený z pevných materiálov, ktoré sú odolné voči záťaži a mechanickému poškodeniu. V našom internetovom obchode nájdete široký výber dedikovaných modelov, ktoré zaistia pohodlie pri používaní a podporia dobrý nočný odpočinok. Najpopulárnejším riešením sú drevené rámy, napríklad bukové. Odporúčame vám pozrieť si celý sortiment internetového obchodu Mebline.sk!

Rám postele by mal mať primeranú hrúbku. Pozornosť sa oplatí venovať aj rozstupom lamiel. Čím je matrac ťažší (a čím väčšia je hmotnosť užívateľa), tým hrubší rám treba zvoliť. V našom e-shope nájdete praktické modely jednolôžkových, dvojlôžkových, detských a tínedžerských postelí. Všetky pochádzajú od osvedčených výrobcov. Vďaka pevnej konštrukcii vydržia dlhé roky.

Kvalitné doplnky do spálne

Rám postele podopiera matrac, zabraňuje jeho pohybu a zabezpečuje optimálnu cirkuláciu vzduchu vo vnútri matraca. Paralelné lamely sú spojené pomocou špeciálnych textilných pások. Vďaka tomu sa lamely neposúvajú ani neprekrývajú a udržujú si vhodnú polohu. Hľadáte lacný rám na detskú posteľ? Alebo možno hľadáte drevený rám do spálne?

Na Mebline.sk nájdete okrem iného:

  • rám postele 80x200
  • rám postele 90x200
  • rám postele 120x200
  • rám postele 140x200
  • rám postele 160x200
  • rám postele 180x200
  • rám postele 200x200

Lacné posteľné rámy - len na Mebline.sk

Rámy manželských postelí sú dodatočne vystužené. Modely, ktoré nájdete v našom sortimente, sú vhodné pre všetky typy matracov (penové, pružinové, vreckové, bonellové atď.). Použitie kvalitného dreva znamená, že tento doplnok vydrží roky. Drevené lamely sú odolné a zároveň dosť flexibilné. Zabezpečujú komfort odpočinku v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu.

Ak teda hľadáte lacný rám na jednolôžko alebo manželskú posteľ, pozrite si ponuku internetového obchodu Mebline.sk. Ponúkame modely za konkurenčné ceny, ako aj pohodlný splátkový predaj a efektívne dodanie zakúpeného nábytku a doplnkov. Na stránke nášho internetového obchodu s nábytkom nájdete množstvo dizajnových inšpirácií. Zariadite pohodlnú spálňu sebe aj celej rodine. Pozývame vás!

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek Mebline, získajte len tie najdôležitejšie informácie spolu so zľavovým kódom na nákup!