Doprava zdarma pri nákupe nad 599 € po celom Slovensku, s kódom EXTRA5 zľava 5% pri objednávke nad 799 €

Viac ako 6000 produktov priamo od výrobcu

Máte 50 dní na vrátenie tovaru

Doprava zdarma už od 599 €

Filtre

Poschodové postele

Moderné poschodové postele

Poschodová posteľ vyrobená z odolných materiálov vydrží roky, zaisťuje pohodlie pri používaní a funkčnosť. Hodí sa najmä do malých priestorov, napríklad do detskej či tínedžerskej izby. Dokonale zapadne do moderného alebo klasického interiéru. Uľahčí zariaďovanie malej izby pre súrodencov a hlavne zaručí pohodlný odpočinok a zdravý spánok.

Drevené poschodové postele sú bezkonkurenčné pri zariaďovaní malej detskej izby. Pevná konštrukcia tohto typu nábytku robí ich používanie úplne bezpečným. V našom internetovom obchode nájdete široký výber poschodových postelí od spoľahlivých výrobcov. Každý z nich sa vyznačuje zmyslom pre detail a jedinečnou estetikou. Odporúčame vám pozrieť si našu ponuku!

Funkčná detská izba

Poschodová posteľ je spoľahlivým riešením do malého bytu. Umožňuje pohodlne zdieľať izbu s ďalšou osobou a zároveň nezaberie veľa miesta v interiéri. Za pozornosť stoja aj štýlové poschodové postele s písacím stolom. Tento model spája výhody spálne a pracovného kúta. Dobre poslúži ako v malej detskej izbe, tak aj v ríši tínedžera. V sortimente nášho internetového obchodu s nábytkom nájdete rôzne roky oceňované modely "dvojitých podláh".

Na stránke Mebline.sk okrem iného prezentujeme:

  • poschodová posteľ pre deti
  • moderná poschodová posteľ s písacím stolom
  • poschodové postele so zásuvkami na lôžkoviny
  • poschodová posteľ pre jedno dieťa
  • funkčné mládežnícke poschodové postele
  • drevená biela poschodová posteľ

Štýlové poschodové postele za výhodné ceny

Dvojlôžkové, jednolôžkové a dokonca aj trojmiestne poschodové postele sú mimoriadne praktickým riešením, ktoré dobre poslúži aj v malom byte. Modely s písacím stolom, policou, policami alebo priehradkami na drobnosti uľahčia uloženie hračiek, posteľnej bielizne, kníh, vzdelávacích materiálov a mnohých iných drobností. Jednotlivé produkty dostupné v našom sortimente zaručujú dlhodobé používanie.

Sivá, béžová alebo nebodaj biela poschodová posteľ? Tu nájdete dokonalý model prispôsobený vašim potrebám. Lacné poschodové postele sú len jednou z mnohých ponúk v našom e-shope. Ponúkame aj pohodlný nákup na splátky s doručením domov. Vynakladáme maximálne úsilie na efektívne spracovanie všetkých objednávok. Máte nejaké otázky? Odporúčame vám kontaktovať tím Mebline.sk!

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek Mebline, získajte len tie najdôležitejšie informácie spolu so zľavovým kódom na nákup!