Kolekcia HELVETIA

Kolekcia Helvetia
Kolekcia Helvetia Alaxy Beta
Kolekcia Helvetia Alfa Beta
Kolekcia Helvetia Baros Bota
Kolekcia Helvetia Hektor Move
Kolekcia Helvetia Irsten Beta
Kolekcia Helvetia Tampa Talina

Nábytok Helvetia je jedným z najväčších výrobcov nábytku v Poľsku. Už viac ako 25 rokov sa špecializuje na výrobu zostáv: ako sú skrine, komody, postele, nočné stolíky, nábytky do obývacej izby alebo nástenné jednotky.

Zaujímavý a moderný dizajn v kombinácii s vysokou kvalitou robí nábytok Helvetia potešením v Poľsku aj v celej Európe. Najväčším prínosom spoločnosti sú najnovšie technológie, vysoko kvalifikovaný personál a materiály použité vo výrobnom procese.

Viacúčelový nábytok Helvetia je ideálny pre každý byt, pretože jedinečným spôsobom spája modernosť, funkčnosť a krásny vzhľad. Nadčasové tvary, praktické riešenia a najmódnejšie farby vytvárajú pôsobivý celok, ktorý poteší členov domácnosti aj všetkých hostí.

Charakteristickou črtou prezentovanej kolekcie je jednoduchý tvar s dokonalým povrchom pre všetky detaily a originálne farebné kombinácie, ktoré dokonale zodpovedajú najnovším trendom v dizajne.

Vo väčšine zostáv dominuje nábytok vo svetlej farbe, ktorý dokonale ladí so súčasným dizajnom. Jednoduchá forma nábytku umožňuje neobmedzené možnosti usporiadania priestoru a ich bohatá škála dáva široký výber rôznych umiestnení v jedálni alebo obývacej izbe.

V ponuke nájdete postele a spálne, komody, posuvné skrine a elegantné nástenné jednotky, ktoré vám umožňujú vytvoriť si svoj sen.

Vybavenie by malo mať praktickú funkciu a malo by byť zároveň dekoráciou priestoru, preto v nábytku Helvetia nájdete množstvo inovatívnych riešení, ako je tvrdené sklo, kvalitná membránová fólia a dokonalá rovnováha medzi plnými a zasklenými prvkami. Perfektným doplnkom celku je úsporné, diskrétne LED osvetlenie, ktoré umožňuje interiéru prispôsobiť sa okolnostiam a vašej nálade.