Typ nábytku
Dodacia lehota
Výhodná kúpa
Šírka
Výška
Hĺbka
Farba korpusu
Farba čela
Počet zásuviek
Typ skrinky
Odstráňte všetky filtre

Komody

Výsledok 1 - 45 z 454

Produkty

Funkčný domáci nábytok

Obývacia izba je miestom, ktoré spĺňa mnohé funkcie. Nielen vítame hostí, ale trávime tu aj celý svoj voľný čas, a preto je veľmi dôležité, aby nábytok v obývacej izbe bol praktický a krásny. Uvedomujeme si, že nábytok má slúžiť na niekoľko alebo dokonca desiatky rokov, preto ponúkame lacný a masívny nábytok pre obývaciu izbu, ktorý bude fungovať vo všetkých priestoroch a ktorý bude prispôsobený akémukoľvek štýlu interiéru. Samozrejme, v poslednej dobe sú najmodernejšie moderný a biely nábytok, ktorý je navyše s LED osvetlením. Takýto osvetlený nábytok je nielen skvelou dekoráciou, ale je praktický, diskrétne osvetľuje priestor, keď nechceme používať silnejšie svetlo. Funkčnou myšlienkou je aj komoda v obývacej izbe, v ktorej sú umiestnené stolné riady a príbory, uteráky pre hostí, obrusy a mnoho ďalších drobností, ktoré sú v každom dome a ktoré sa ťažko skladujú s oblečením. Komody do obývačky môžu mať taký štýl, ktorý vyhovuje celej miestnosti. Vieme, aké sú súčasné trendy v interiérovom dizajne, preto ponúkame nábytok v súlade s najnovšími trendmi a moderným nábytkom.

V obývačke RTV komody sú skvelé, ktoré sú špeciálne prispôsobené na televízor alebo hudobné zariadenia. Na druhej strane, komody pre mládež majú veľké zásuvky a priestory, do ktorých sa zmestia najdôležitejšie veci. Samozrejme, najpraktickejšie sú komody so zásuvkami, priestranné, veľké, do ktorých si môžete dať spodnú bielizeň, tričká alebo všetky druhy doplnok: šály, klobúky, šatky. Všeobecne platí, že všetok nábytok so zásuvkami je nábytok na mieste, ktorý funguje v každej situácii. Tieto komody môžu byť umiestnené v spálni, v jedálni, v obývacej izbe a dokonca aj na chodbe, aby bolo možné praktické skladovanie sezónnych vecí. Dobrá a pevná komoda je nábytok, ktorý:

  • je priestranný a má veľké zásuvky a skrinky
  • jeho dvierka a zásuvky sa presne zhodujú, aj napriek častému používaniu
  • materiály, z ktorých bol vyrobený, sú trvanlivé, odolné voči opotrebovaniu a je estetický
  • je moderný a štýlový, môže byť prispôsobený štýlu akémukoľvek interiéru

Čo je našim hitom, komody s prebaľovacím pultom, ktoré budú funkčné najmä pre malé deti. Je to veľmi praktické pre mladých rodičov, ktorí hľadajú pohodlie pri starostlivosti o svoje deti. Vieme, že počas všetkých procedúr, okrem pohodlia, sa počíta aj bezpečnosť, a preto naše komody s prebaľovacím pultom sú vytvorené podľa týchto požiadaviek.