Doprava

Dodávky realizujeme zvyčajne v priebehu 2 - 5 týždňov odo dňa podania odbjednávky, 3 - 6 týždne v prípade nábytku na objednávku (čalúnený, stoly, kreslá, prípadne invidivuálne objednávky).

Ponúkame Vám dodávku nášho nábytku na území Slovenska a v rámci individuálnych odporúčaní taktiež aj v zahraničí. Nábytok prevážame vlatnými dopravnými prostriedkami, čo Vám zaručuje 100 % bezpečenstva.

Náklady za dodávku závisia od vzdialenosti Vášho domova od nášho sídla, ako aj od veľkosti a počtu objednaných výrobkov.

 

Doprava

Cena dopravy nábytku
Cena objednávky: Cena dopravy:
0 € - 49 € 9 €  19 €
50 € - 99 € 15 €  25 €
100 € - 199 € 19 €  29 €
200 € - 399 € 25 €  35 €
400 € - 599 € 29 €  39 €
600 € - 1 199 € 35 €  45 €
Nad 1 199 € Doprava zdarma

 

Ako prebieha dodávka?

Deň pred dodávkou sa s Vami skontaktujeme, informujúc Vás o približnej hodine dodávky tak, aby ste sa na ňu mohli pripraviť.

V súvislosti s tým, že šofér zvyčajne rozváža v daný deň niekoľko objednávok zároveň, prosíme Vás o pripravenie sa na odobratie nábytku na nami ustálenú hodinu a zároveň aj o zabezpečenie osôb do prenášania nábytku v prípade:

- šatníkových skríň, stolov a stoličiek - 1 nápomocná osoba

- výrobkov, akými je interiérový, bytový nábytok, skrine, spálne, čalúnený nábytok (veľkosťou alebo počtom väčšie objednávky) - aspoň 2 nápomocné osoby

- Dôležité: Šofér nemá povinnosť vynášať nábytok. Náklady za dodávku nezahŕňajú vynášanie.

 

Služba STANDARD+ (Pomoc pri výnosu)

Pri dodaní Vám ponúkame bezpečnú prepravu Vašej objednávky na uvedenú adresu.

Vzhľadom k tomu, že niekto nemá možnosť zariadiť si vynesenie do domu, ponúkame vám pomocnú službu.

Uvedená služba Standard + je poskytovaná vodičom pomoc v okamihu dodávky za prítomnosti jednej alebo dvoch osôb zaistených kupujúcim.

Nezabudnite, prosím, na pomoc vodičovi pri výnose, pretože vodič nie je schopný objednávku sám vyniesť, pretože nábytok je veľmi často veľký a má vysokú hmotnosť.