Doprava

Dodávky realizujeme zvyčajne v priebehu 2 - 5 týždňov odo dňa podania odbjednávky, 3 - 6 týždne v prípade nábytku na objednávku (čalúnený, stoly, kreslá, prípadne invidivuálne objednávky).

Ponúkame Vám dodávku nášho nábytku na území Slovenska a v rámci individuálnych odporúčaní taktiež aj v zahraničí. Nábytok prevážame vlatnými dopravnými prostriedkami, čo Vám zaručuje 100 % bezpečenstva.

Náklady za dodávku závisia od vzdialenosti Vášho domova od nášho sídla, ako aj od veľkosti a počtu objednaných výrobkov.

 

Doprava

Cena dopravy nábytku
Cena objednávky: Cena dopravy:
0 € - 99 € 10 €
100 € - 199 € 15 €
200 € - 299 € 19 €
300 € - 499 € 25 €
500 € - 1 199 € 29 €
Nad 1 199 € Doprava zdarma

 

Ako prebieha dodávka?

Deň pred dodávkou sa s Vami skontaktujeme, informujúc Vás o približnej hodine dodávky tak, aby ste sa na ňu mohli pripraviť.

V súvislosti s tým, že šofér zvyčajne rozváža v daný deň niekoľko objednávok zároveň, prosíme Vás o pripravenie sa na odobratie nábytku na nami ustálenú hodinu a zároveň aj o zabezpečenie osôb do prenášania nábytku v prípade:

- šatníkových skríň, stolov a stoličiek - 1 nápomocná osoba

- výrobkov, akými je interiérový, bytový nábytok, skrine, spálne, čalúnený nábytok (veľkosťou alebo počtom väčšie objednávky) - aspoň 2 nápomocné osoby

- Dôležité: Šofér nemá povinnosť vynášať nábytok. Náklady za dodávku nezahŕňajú vynášanie.


Newsletter

Prihlásiť sa k odberu noviniek, dostanete len relevantné informácie a získate zľavový kód na nákupy!

Platby

V našom obchode zaplatíte on-line. Rýchlo a bezpečne!

pay

Sociálne médiá

Sleduj nás na:

fb-biggplus-bigtwittter-biginstagram-big