Typ nábytku
Dodacia lehota
Šírka
Výška
Hĺbka
Farba korpusu
Farba čela
Plocha spania
Funkcie
Čalúnený nábytok - farby
Typ postele
Dĺžka
Odstráňte všetky filtre

Detské postele

Výsledok 1 - 38 z 38

Posteľ pre dieťa

Zariadanie detskej izby je skutočnou výzvou pre všetkých rodičov. Výber nábytku a príslušenstva je taký obrovský, že je ťažké rozhodnúť sa o niečom konkrétnom, a stále potrebujete potlačiť nadšenie a požiadavky teenagera alebo dieťaťa. Je tiež známe, že obdobie vstupu do nezávislého života je veľmi ťažké a prejavuje sa aj v problémoch usporiadania detskej izby. Nevyhnutným prvkom v detských izbách sú detské postele. Bez nich to nepôjde! Dokonca aj keď dieťa spí s rodičmi v prvých mesiacoch života, stále stojí za to vytvoriť si pre neho vlastné miesto na spanie, aby malý chlapec si bol vedomý svojho vlastného priestoru, v ktorom sa môže cítiť zdravo a dobre. Vieme, aké dôležité je pohodlie a bezpečnosť detí, a preto ponúkame moderné a bezpečné postele pre menšie a väčšie deti. Takéto postele, ktoré slúžia niekoľko rokov, sú lacné, ale cena v tomto prípade nevylučuje ich kvalitu. Dobrá cena a dobrá kvalita sú rozhodujúce pre naše nábytky, ktoré slúžia Vám v akomkoľvek priestore.

Detské izby sa riadia svojimi vlastnými zákonmi, je to kráľovstvo drobčekov, takže stojí za to, aby si pri výbere lôžka alebo iného nábytku brali do úvahy požiadavky a potreby dieťaťa. V posledných rokoch sú veľmi populárne rôzne typy postelí, ktoré možno zoskupiť nasledovne:

  • poschodové postele - veď kto by z nás v našom detstve nechcel mať poschodovú posteľ a nebojovať so staršími súrodencami o miesto na poschodí
  • detské postieľky so zábradlím - skvelá možnosť pre tie deti, ktoré sú už väčšie, ale stále si necítia istotu
  • rozkladacie postele - namiesto tradičnej postele si môžete vyskúšať pohovku alebo gauč, ktorý má kontajner na posteľnú bielizeň a ktorý môže byť zložený ráno a rozložený vo večerných hodinách, ale môžete ho tiež sklopiť
  • detské postele s kontajnerom - funkčné skladovacie systémy určite uľahčujú život. Postele s kontajnermi môžu byť naplnené oblečením na ďalšie sezóny, uteráky, detské tričká, ktoré sa nezmestia na regáloch. Kontajner bude tiež vhodný pre ďalšie zimné alebo letné posteľné prádlo.

Detská postieľka s matracom by mala byť predovšetkým pohodlná. Prvoradé je brať do úvahy potreby dieťaťa, pretože na tom spí. Je najlepšie kúpiť matrac, ktorý nebude narušovať správnu polohu tela počas spánku. Vieme, že pozícia, v ktorej spíme, je dôležitá, a preto sa chceme starať o chrbticu vášho dieťaťa. Zdravý a pohodlný spánok znamená zdravý život.