Typ nábytku
Dodacia lehota
Výhodná kúpa
Šírka
Výška
Hĺbka
Farba korpusu
Farba čela
Počet zásuviek
Odstráňte všetky filtre

Písacie stoly a kontajnery

Výsledok 1 - 45 z 103

Produkty

Nábytok v detskej izbe

Každý študent potrebuje praktický a funkčný písací stôl, ktorý by mal zapadnúť do jeho izby. Písací stôl je základom detskej izby, pretože kde inde by vedel urobiť svoje domáce úlohy študent základnej a strednej školy, či univerzity? Vieme, aký stolík potrebuje vaše dieťa, pretože predávame bezpečný a moderný mládežnícky a detský nábytok už celé roky. Moderné stoly pre deti a teenagery sú nielen biele stoly v zaujímavom tvare, ale predovšetkým dobre riešený nábytok z praktického a funkčného hľadiska. Čoraz viac ľudí hľadá niečo, čo bude slúžiť mnoho rokov a plniť svoje funkcie na sto percent. Písací stôl by mal byť dostatočne vysoký, priestranný, s veľkými zásuvkami na písacie potreby, umiestnený na dobre osvetlenom mieste v izbe.

Pracovné stoly špeciálne určené pre mládež majú nielen modernú podobu, ale aj zaujímavé, veselé farby. V závislosti od veľkosti priestoru, ktorý máme k dispozícii, môžete si vybrať širšie alebo užšie stoly, dlhšie alebo kratšie. Je však dôležité vytvoriť si priestor adekvátne pre deti, aby mali možnosť venovať sa svojim koníčkom a záujmom. Veľmi praktickým riešením sú rohové stoly, ktoré šetria miesto a zaberajú málo miesta a súčasne majú naozaj veľkú pracovnú plochu. Rohové stoly, ako naznačuje ich názov, sú navrhnuté tak, aby boli umiestnené v rohu miestnosti, a tým je určený aj ich charakteristický tvar. Vrchná doska a nohy sú správne usporiadané, čo vám umožňuje vytvoriť príjemné pracovné podmienky. Rohové písacie stoly sú tiež skvelým riešením pre domácu kanceláriu, nepotrebujú veľké miesto a môžete naplno pracovať.

Na čo dávajme pozor pri výbere písacieho stola pre detskú izbu? Detský nábytok je určený pre najmenších. Takže bolo by lepšie brať ohľad na univerzálnosť foriem a vzorov, ako aj na použité materiály, než už za rok vymeniť nenávidený stôl s rozprávkovými motívmi. Dobrý písací stôl pre deti a mládež je:

  • vyrobený z materiálov odolných voči poškriabaniu a zafarbeniu
  • vhodne vysoký, široký, nastaviteľný, čo výrazne zvyšuje jeho povrchové možnosti
  • s pohodlnými priehradkami, zásuvkami alebo bočnými policami, priestor pod stôl môže byť voľne naplánovaný na umiestnenie potrebných kníh, učebníc, dokumentov
  • zhoduje sa štýlom a vzhľadom s ostatnými nábytkami v miestnosti, nakoľko izby pre mládež sú pomerne ekonomicky zariadené, oplatí sa vyberať všetko v jednom štýle