Typ nábytku
Dodacia lehota
Výhodná kúpa
Šírka
Výška
Hĺbka
Farba korpusu
Farba čela
Odstráňte všetky filtre

Zostavy

Výsledok 1 - 45 z 439

Produkty

Neexistuje žiadny dom, v ktorom by obývacia stena nefungovala. Toto je komplexné riešenie pre obývacie izby akejkoľvek veľkosti, štýlu alebo atmosféry. Až donedávna sme mohli nájsť iba tradičné masívne steny, ktoré, aj keď sú pekné a pevné, obsadili polovicu miestnosti, často premáhali ostatné elementy v nej. Tento trend sa dnes odďaľuje, a v takých obchodoch, ako sú naše, sú kompaktné, šikovné a rovnako odolné ako staršie modely - moderné obývacie steny. Čím dlhšie sa na ne pozeráte - tým viac funkcií vidíte, inovatívne riešenia a chytré ošetrenie. Majú aj krásne detaily, ktoré im požičiavajú neopakovateľný charakter - dnes si každý môže nakoniec nájsť lacné obývacie steny pre seba, bez ohľadu na to, či sa o nich snívajú v minimalistickom štýle, uprednostňujú trochu viac klasiky alebo extrémne fantázie.

Nábytky pre mládež sú špeciálnym typom nábytku, a to nielen preto, že mladí ľudia sú známe pre ich výnimočný vkus a vysoké očakávania. Takáto stenová jednotka musí byť nielen módna a v súlade s preferenciami teenagerov, ale mala by tiež plniť mnohé funkcie - pretože spálňa mladej dámy alebo mladého pána je miestom, kde trávi najviac času - učí sa, pracuje na počítači, relaxuje s priateľmi. Takýto nábytok musí mať priestor pre všetky veci potrebné na realizáciu týchto plánov, bolo by dobré, keby bol odolný a kvalitný, ktorý sa ľahko čistí. Ponúkame širokú škálu nábytkov - nábytky s pracovným stolom a mnoho ďalších riešení vhodných pre náročného teenagera.

Obývacie steny majú tiež svoj vlastný charakter. Spomedzi množstva našich ponúk odporúčame najväčšie hity podľa časopisov o interiérovom dizajne - nábytky s LED osvetlením. Je to určite voľbou pre ľudí, ktorí majú radi modernosť a dobrý vkus. Samozrejme, je to aj veľmi praktické riešenie, ktoré prináša ďalšie osvetlenie - úspory energie a spôsobuje efektívne! Pre tých, ktorí potrebujú ďalší priestor na oblečenie, najlepšie sú stenové jednotky so šatníkom. Hoci majú veľa miesta na oblečenie a iné veci, sú vždy elegantné a estetické.