Typ nábytku
Dodacia lehota
Šírka
Výška
Hĺbka
Čalúnený nábytok - farby
Výška sedu
Tkanina odolná voči škvrnám
Odstráňte všetky filtre

Kreslá

Výsledok 1 - 45 z 124

Produkty

Komfortné kreslo pre každého

Pohovka je príliš nízka a stolička príliš tvrdá? Je to znamenie, že je čas na pohodlné kreslo, ktoré vám uvoľní chrbát a budete sa cítiť oveľa lepšie. Predovšetkým kreslá sú postavené tak, aby nepoškodili chrbticu a spôsobili pohodlne. Vieme, že pohodlie a zdravie chrbtice je dôležité prakticky v každej polohe, a to aj počas pokoja. To je dôvod, prečo predávame nábytok, ktorý spĺňa tieto požiadavky a spĺňa potreby mnohých používateľov. Okrem kresiel kancelárske stoličky hrajú veľmi dôležitú úlohu, ktoré majú rozhodujúci vplyv na prácu pri stole alebo na počítači. Vhodná pozícia počas práce v kancelárii je základnou požiadavkou, ktorá môže chrániť pred vážnymi zraneniami a trvalými poraneniami chrbtice.

Čalúnené, kožené, drevené, prútené, ratanové? Klasický, avantgardný, moderný? Bez ohľadu na to, aké sú tieto kreslá, je dôležité, aby boli zdravé a lacné. Kvalita a cena v tomto prípade ide ruka v ruke, a preto sú produkty najvyššej kvality vytvorené v súlade so súčasnými trendmi v interiérovom dizajne. Potrebujete pohodlné a štýlové kreslá do obývacej izby? Nič nie je jednoduchšie! Vyberte si farbu, ktorá zodpovie aj farbe nábytku. Najlepšie tkaniny sú tie, ktoré sa dajú voľne umyť a ktoré vystačia na mnoho rokov. Zaujímavou a veľmi praktickou voľbou sú aj rozkladacie kreslá, ktoré vďaka špeciálnemu mechanizmu sa rozkladajú na spací priestor, niektoré z nich majú masážnu funkciu, čo ďalej ovplyvňuje kvalitu použitia.

Samostatnou skupinou sú detské kreslá. Všetci vieme, že najmladší majú tendenciu odvodzovať vzory od dospelých tým, že opakujú ich aktivity, návyky a správanie. Keď otec pohodlne sedí na kresle, dieťa to tiež chce urobiť. S našim nábytkom je to možné. Máme veľkú ponuku detských kresiel určených najmladším. Všetky detské kreslá majú správnu veľkosť, tvar prispôsobený veku a fyzickým schopnostiam malých ľudí. To je skvelá voľba pre každého, kto hľadá zaujímavý doplnok do detskej izby. Kreslá určené pre deti majú zaujímavý dizajn a sú prispôsobené tak chlapcom, ako aj dievčatám. Vieme, že najmladší sú tiež veľmi nároční, preto chceme urobiť všetko, aby naša ponuka ich úplne uspokojila. Vďaka kvalitným materiálom a nízkym cenám spĺňame najväčšie očakávania tých najmenších.