Typ nábytku
Dodacia lehota
Výhodná kúpa
Šírka
Výška
Hĺbka
Farba korpusu
Farba čela
Počet zásuviek
Farba vrchnej dosky
Farba nôh
Druh stola
Odstráňte všetky filtre

Odkladacie a konferenčné stolíky

Výsledok 1 - 45 z 177

Produkty

Konferenčný stolík - štýlový a funkčný

Káva na stolíku! To znamená predovšetkým, že v každom poľskom domove stolík je neodmysliteľným prvkom základného vybavenia. Každý potrebuje malý stolík, ktorý bude plniť svoje funkcie pri návšteve hostí a za iných okolností. Podľa skúseností stolíky nepatria k najkrajším typom nábytku. Ale iba doteraz! Súčasné trendy umožňujú veľa, preto sú naše stolíky moderným a štýlovým nábytkom. Prečo môže byť stolík užitočný? Podľa nás je to veľmi praktický a funkčný kus nábytku. Môžete na neho položiť občerstvenie pri sledovaní filmu alebo nápoje, dať noviny alebo knihu. Nie bez dôvodov, stolíky alebo lavičky často majú aj druhé meno - konferenčné stolíky. Stolík je zvyčajne umiestnený pred gaučom alebo v inej časti apartmánu, pretože dopĺňa miestnosť. Stojí za to premýšľať o tom, či sa to hodí do štýlu iného nábytku, pretože je jedným z mála kusov nábytku, ktoré je možné zakúpiť samostatne. Ide o dokonalý kus nábytku pre obývaciu izbu.

Uvedomujeme si, že tradičné stolíky sa nehodia do každej miestnosti. Niekedy interiéry sú veľmi moderné, že potrebujú inovatívne riešenia a ultramoderný nábytok a doplnky. Spĺňame tieto očakávania a ponúkame stolíky zo svetlých a zaujímavých materiálov, ako sú sklenené stolíky. Sklo, z ktorého sa tieto produkty vyrábajú, bolo prispôsobené, bolo hrubé a odolné voči poškriabaniu alebo poškodeniu. Neporuší sa tak ľahko ako bežné sklenené stoly. Stojí za to spomenúť si, že by ste mali mať v stolíku poriadok, prašné sklo odoberá šarm najkrajšieho nábytku.

Populárnym typom stolíkov sú rozkladacie stolíky. Majú ďalšiu funkciu - často je možné ľubovoľne nastaviť výšku, takže v mnohých domácnostiach kvôli nedostatku priestoru, majú funkciu jedálenského stola. Rozskladací stolík poskytuje veľa možností a môže skutočne vyhovieť mnohým hosťom a členom domácnosti. Možno to bude trochu tesné, ale nič nie je prehnané. Uvedomujeme si, že funkčnosť je veľmi dôležitou výhodou stolíkov, ktoré sú k dispozícii v našej ponuke. Skutočnosť, že stolíky sú relatívne lacné, a ich výber je naozaj veľký, môžete si vybrať model a je takmer perfektný pre celý dom. Štýlové prispôsobenie všetkých miestností v danom dome je veľmi dôležité, pretože umožňuje zachovať konzistentný charakter každej miestnosti. Stolík, napriek skutočnosti, že mnohí by chceli zrušiť jeho výskyt aj v najštýlovejších interiéroch, zdá sa, že je skutočným lídrom v showroomoch.