Typ stôl
Typ nábytku
Dodacia lehota
Šírka
Výška
Hĺbka
Farba korpusu
Farba čela
Farba vrchnej dosky
Farba nôh
Druh stola
Odstráňte všetky filtre

Stoly

Výsledok 1 - 45 z 102

Produkty

Stôl základom domova

Stôl je základom každého domova! Bez nej nie sú žiadne rodinné stretnutia, lahodné večere, stolové hry a mnoho ďalších aktivít, ktoré môže celá rodina robiť. Stabilný stôl je požiadavkou v každom prostredí a všade na zemi. Nemožno ju nahradiť lavicou či stolovou doskou alebo pultom pri stene. Kuchynské stoly, ako aj všetky ostatné stolíky v jedálni jednoducho priblížia členov rodiny. Nie je bezvýznamné, že jedenie pri spoločnom stole výrazne menia vzťahy v rodine a prehlbujú ich. Nie je nič zdravšie pre duševný stav každého člena rodiny ako spoločné jedlo pri jednom stole. Vykonávaním takýchto rituálov sa budeme cítiť úžasne a zvláštne. Vieme, že stôl je veľmi dôležitým prvkom každého domova, preto sa snažíme splniť očakávania všetkých zákazníkov, máme lacné aj drahé stoly. Nepochybujeme o tom, že stôl znamená rodinnú atmosféru, spomienky, pocity a chvíle strávené spoločne.

Veľmi praktické a mimoriadne funkčné sú rozkladacie stoly, ktoré sa zmestia do menších miestností a v prípade potreby sa môžu rozložiť. Sklopné stoly budú fungovať dobre pre veľké rodinné udalosti. Skladací stôl môže mať skutočne veľké rozmery. Tvar takých stolov je prakticky ľubovoľný:

  • kvadrátový
  • oválny
  • guľatý
  • obdĺžnikový
  • úzke alebo širšie

Existuje veľa možností pre tvar a veľkosť stolov. Sklenené stoly sú v poslednej dobe veľmi módne, fungujú najmä v ultramoderných miestnostiach, s výnimkou toho, že v sklápateľných variantoch neexistujú. Ale sklenená stolová doska vyzerá skvele s kovovými nohami. Ďalšie moderné stolíky sú plastové stoly. Sú pomerne lacné a sú vhodné do mnohých izieb. Naša ponuka je plná rôznych druhov sklenených a plastových stolov, ktoré dobre fungujú v minimalistických interiéroch. Môžete ich použiť nielen v jedálni, ale aj v kuchyni.
Jedálenský stôl je zvyčajne elegantnejší a reprezentatívnejší ako ten, ktorý je umiestnený do kuchyne. Kuchynský stôl je čiastočne pracovný stôl, takže stojí za to investovať do jedného, ktorý bude vyrobený z odolných materiálov. Obe stoly v jedálni a kuchyni môžu byť voľne usporiadané v závislosti od sezóny, osláv alebo iných okolností. Všetky obrusy, servítky, svietniky alebo iné dekorácie budú vyzerať veľmi dobre uprostred stola a dodajú celému interiéru zaujímavý charakter.